Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Хильківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22535581) був реорганізований і увійшов до складу Хорольської громади

Секретар Хильківської сільської ради - Шикова Юлія Олександрівна

Автобіографія

04.06.1979 р.н. Народилася в с. Хильківка Хорольського району Полтавської області.

З 1986 розпочала навчання в Хильківській середній школі, яку закінчила в 1994 році. 1994-1998 роки – навчання в Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка. В 1999 році вступила до Полтавського педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, який закінчила в 2003 році здобувши спеціальність «Початкове навчання. Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво».

З 1998 по 2006 рік працювала вчителем початкових класів в Хильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В квітні 2006 року обрана депутатом Хильківської сільської ради та рішенням сесії обрана секретарем Хильківської сільської ради де працюю по даний час.

Одружена.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування