Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Хильківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22535581) був реорганізований і увійшов до складу Хорольської громади

Хильківський сільський голова - Марусенко Олександр Дмитрович

Автобіографія

14.03.1955 р.н. Народився в селі Григорівка Хорольського району Полтавської області в родині колгоспника.

В 1962 році розпочав навчання в Григорівській початковій школі, потім продовжив навчання в Хильківській восьмирічній школі, а закінчив навчання в Андріївській середній школі Хорольського району в 1972 році.  З 1972 по 1973 рік навчався в Лубенському профтехучилищі № 12.

В травні 1973 року був призваний до лав Радянської Армії. Служив у військах протиповітряної оборони в складі групи Радянських військ в Німеччині. В травні 1975 року був звільнений в запас і в цьому ж році вступив до Лубенського сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, який закінчив в 1977 році.

В червні 1977 року був призначений на посаду економіста по організації, формуванню і оплаті праці колгоспу «40-річчя Жовтня» Хорольського району Полтавської області.

З травня 1979 року був переведений на посаду головного економіста даного господарства.

В 1981 році вступив до Полтавського сільськогосподарського інституту, який закінчив в 1986 році і здобув спеціальність – економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

30 червня 1987 року сесією Хильківської сільської ради обраний головою де і працює по даний час.

Одружений, має доньку.

Нагороджений орденом ІІІ ступеня «За заслуги».

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування